Набираємо вагу

Всі можливі способи набрати вагу та масу для чоловіків і жінок

як набрати вагу при швидкому метаболізмі

Як уповільнити метаболізм і набрати вагу, продукти уповільнюють обмін речовин.

Лікарі кажуть, що повільний метаболізм може призвести до прояву проблем зі здоров’ям. Серед таких патологій відзначено появу діабету або ожиріння. Швидкий метаболізм сприяє при цьому не тільки можливості швидко схуднути, але також і робить позитивний вплив на здоров’я в цілому.

Обмінні процеси можна не тільки прискорювати, але і сповільнювати. Для цього треба знати, як правильно робити це, і які продукти вживати.

Загальне положення.

Метаболізм – біохімічні процеси, які відбуваються в організмі. За допомогою них відбувається переробка їжі в енергію, яка буде потрібно організму для життєдіяльності. Метаболізм може здійснюватися за двома типами реакцій:

Катаболізм. Руйнуються молекули і звільняється енергія. Анаболізм. Створюються великі молекули з дрібних.

В основі обмінних процесів лежить харчування. При попаданні в організм їжі вона розщеплюється і вивільняє енергію. Вона йде на синтез білка, кислот та інших елементів.

Щоб процес працював добре, важливо не тільки приймати кожен день їжу. Вона повинна бути збалансованою і містити в своєму складі достатню кількість кальцію, фосфору, азоту, натрію, калію та інших елементів.

Робота всіх органів залежить від того, як швидко організм може переробити надійшла їжу в енергію. При активному метаболізмі може покращитися імунітет, збільшитися тривалість життя і оздоровити організм в цілому. Швидкий обмін речовин також допоможе знизити вагу.

Чому сповільнюється обмін речовин в організмі? На це можуть впливати продукти харчування, наявність хімічних і біологічних елементів в них, а також інші фактори, про які буде написано нижче.

При недостатності активності процесу організм буде відчувати брак енергії для забезпечення своєї активності. Всі процеси будуть відбуватися повільніше. Причини можуть бути різні. Також людина може відчувати негативні симптоми.

Поступово з прийомом їжі буде збільшуватися і маса тіла. Зменшується метаболізм і при неправильному способі життя. У деяких випадках його зменшують штучно.

Для уповільнення процесу можуть використовуватися таблетки. Коли процес обміну прискорений, то для уповільнення метаболізму потрібно поміняти свій спосіб життя і харчування. В такому випадку, щоб набрати вагу, треба трохи часу.

Зазвичай уповільнити метаболізм і набрати вагу можна за 1-2 місяці при посиленому харчуванні. Але, щоб уповільнити обмін речовин і набрати вагу, треба мати передумови для цього і свідчення. Важливо перед початком такого процесу проконсультуватися з лікарем. Він може приписати використання певного елемента (вправ, їжі), які допоможуть прискорити процес.

Фактор.

Як уповільнити обмін речовин? Є певні фактори, які можуть вплинути на уповільнення метаболізму або його прискорення. Це:

Вік. У старшому віці метаболізм протікає повільніше. Маса м’язів . При великій масі м’язів метаболізм прискорюється. Габарити тіла . При великих розмірах тіла жири будуть спалюватися швидше. Температура. При холоді метаболізм прискорюється. Активність людини . При навантаженнях на організм обміни в ньому відбуваються швидше. Гормон. Розлади на даному рівні знижують метаболізм.

Коли людина з малого віку постійно набирає вагу і повніє, то у нього уповільнений метаболізм від народження. Але при цьому у людини не може бути вродженого швидкого метаболізму. Збільшивши його, можна позбутися від зайвих кілограмів.

Симптоматика і ознаки уповільненого метаболізму.

Органом, який відповідає за швидкість обмінних процесів, є мозок. Цей орган при своїй діяльності може витрачати велику кількість енергії. Ознаки уповільнення метаболізму у різних статей однакові. У жінок, наприклад, при такій патології, може відбуватися порушення менструального циклу, а у чоловіків проявлятися розлади в статевій системі.

Загальна симптоматика така:

Навіть при активності не вдається позбутися зайвої ваги. Болі в животі. Зниження температури. Утома. Алергія. Озноб. Лінь. Застуда. Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Депресія. Порушення сну. Дратівливість. Запаморочення. Погіршення стану кісток і волосся. Імпотенція. Зниження лібідо.

Іноді уповільнення обміну речовин можна визначити по постійній сухості в роті. При цьому на такий стан ніяк не впливає їжа. Така симптоматика схожа з діабетичною.

Також ознакою порушеного і уповільненого метаболізму може стати сутулість. Це рідкісний симптом. Він більше проявляється у чоловіків.

Якщо людина у себе виявив один чи кілька перерахованих вище ознак, то це говорить про те, що у нього порушений метаболізм. Але не варто засмучуватися. Сьогодні є препарати, як уповільнюють обмін речовин, так і прискорюють його. Скорегувати процес можна навіть в домашніх умовах.

Рекомендація.

Коли чоловік почав помічати у себе ознаки, які говорять про уповільнення процесів обміну, то йому треба терміново звертатися до фахівця для діагностики і лікування. Якщо цього не зробити, то таке захворювання може стати причиною прояву ускладнень і розвитком інших захворювань.

Також важливо дотримуватися таких рекомендацій:

Не пити каву. Снідати треба не відразу після прокидання. Зменшити час сну. Змінити режим харчування. Не вживати у великих кількостях молочні продукти. Не давати організму навантажень.

Якщо виконувати дані правила, то можна протягом короткого часу набрати вагу і уповільнити метаболізм.

Як уповільнити метаболізм?

Які є продукти, що уповільнюють метаболізм? Таке питання задають собі багато. Деякі типи продуктів можуть як прискорити процес обміну, так і уповільнити його.

При худорби варто переглянути раціон і ввести в нього певну їжу. Треба їсти більше калорій і менше вживати клітковини. Це цукор, томати, свинина, горіхи, масло, мед та інші. Не варто їсти спеції, молочку і цитрусові.

Лікарські препарати.

Що уповільнює метаболізм крім продуктів? Якщо при вживанні калорійної їжі не вдається набрати вагу, то проблема вирішується при використанні певних медикаментів. Це антиметаболіти, які можуть уповільнювати обмінні процеси.

Для зниження метаболізму треба використовувати таблетований протеїн і дріжджі. Серед таких препаратів можна відзначити Апілак. Також за допомогою нього нарощуються м’язи. Але перед використанням засобів для зниження метаболізму в обов’язковому порядку варто проконсультуватися з лікарем.

Жорсткі дієти.

Вченими доведено, що кількість споживаних калорій не завжди може регулювати процеси обміну. Деякі люди сидять на жорстких дієтах і не отримують необхідного результату, при цьому організм не отримує необхідні йому речовини в достатній кількості, що завдає йому шкоди.

При надходженні їжі в організм він отримує не тільки калорії, а й інші речовини, які потрібні для забезпечення роботи систем. Якщо обмежувати кількість їжі, то це позначиться і на зменшенні споживання інших речовин.

Організм буде мало спалювати жирів, так як буде оцінювати ситуацію, як голод. Він при цьому стане себе рятувати і сповільнить процес обміну.

Організму все одно, з якої причини він не отримує потрібні речовини в достатній кількості. У нього при цьому включається захисна реакція і він починає накопичувати жири і економити на всіх процесах, що може негативно позначитися на здоров’ї.

Додаткові способи уповільнення метаболізму.

Тренування. Для уповільнення метаболізму треба забути про спорт. Білок. Щоб засвоїти такі елементи організму доводиться витрачати багато калорій. Про продукти з вмістом білка варто забути. Потрібно більше споживати вуглеводів. Сну. Щоб зменшити швидкість метаболізму не треба довго спати. Постійне недосипанням може зменшити кількість калорій, які споживає організм. Спати треба менше 6-7 годин на добу. Дієта. Вживати продукти з низькою калорійністю. Так організм сповільнить процеси обміну, щоб зберегти жир «про запас». Вода. При малій кількості рідини в організмі швидкість метаболізму зменшується. При дефіциті води вона буде в першу чергу спрямована на організацію роботи нирок і мозку. Клітковина. Треба їсти менше продуктів, які містять клітковину. Сніданок. При ранковому прийомі їжі організм заповнює витрачену за ніч енергію. Також це пробуджує обмінні процеси. Якщо мета інша, то снідати треба через 1-2 години після пробудження. Розвантаження. Таким чином також можна зменшити швидкість метаболізму. Алкоголь. При вживанні спиртного процеси обміну сповільнюються. Нерегулярне харчування . При тривалому не надходженні їжі в організмі відбувається зниження ефективності роботи всіх процесів. Якщо людина буде постійно пропускати прийом їжі, то уповільнення метаболізму йому гарантовано.

Також варто пам’ятати, що «шкідливі» і «важкі» продукти харчування можуть істотно знизити метаболізм. А тому для набору маси тіла рекомендується постійно споживати жири, білки, смажене, солоне і копчене.

Але тут потрібно пам’ятати і про те, що така їжа може негативно позначитися на роботі організму при наявності захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Перед початком зниження метаболізму будь-яким із зазначених вище способів, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Як в короткі терміни набрати вагу, якщо у тебе швидкий обмін речовин?

Ви щаслива людина, автор! Для початку необхідно розробити собі раціон і просто їжте більше ніж зазвичай, але без шкоди для здоров’я. Намагайтеся зробити так, щоб основа вашого харчування була висококалорійної, і кожен прийом їжі містять достатню кількість вуглеводів. Збільште обсяг порції з додаванням будь-яких підсилювачів смаку.Вживайте кілька шматків хліба, якщо ви його їсте, з порцією макаронів, рисом або іншим зерном. Замість води після їжі, наприклад, можете випити склянку молока.

І важлива умова — споживати більше, ніж витрачати. Щоб уповільнити свій метаболізм необхідно переконатися що ваш сніданок, обід і вечерю є дуже щільними і ситними, а так само не забувати про перекус. Не забувайте рахувати калорії для правильного підходу в наборі ваги. Що стосується фізичних навантажень, то більше приділити час силовим тренуванням, ніж пробіжкам і пішим прогулянкам.

Відео — як набрати вагу при швидкому метаболізмі (Відео)

Валерія, сонечко, ви умову в питанні прочитали? 😉

Ви думаєте, ми, ектоморфи, з «швидким обміном речовин», НЕ пробували їсти побільше? Результат — виробляєш більше тепла. Це ВСЕ. За відгуками колишньої — «якщо істотно нагодувати-можна грітися як у грубки». Ну пробував з’їдати два обіди, ну міняв склад харчування, за ДЕСЯТКИ років як був «скелетом» — так і залишився.

І в чому щастя, що зображення в дзеркалі не подобається? «Мужики не собаки, на кістки не кидаються»(с)російський народ. І наскільки знаю, завагітніти при дефіциті ваги вкрай важко.

Проблема, що лікарі нас не бачать у себе десятками років і поняття не мають про наше існування, зате з ожирілими спілкуються щодня, і щиро не розуміють: «а в чому проблема розтовстіти-то?! Он скільки розтовстілих! Ось похудееееть, це дааа, це ПРОБЛЕМА.»

Костянтин, Ви сперечаєтеся з законами фізики. «ектоморфи» не жеруть досить багато, тільки кажуть що «жеруть більше».

Звідси і нерозуміння. Жріть більше. І маячня про «більше тепла» не поширюйте.

Ну пробував з’їдати два обіди, а треба 5. Розмови про кількість обідів без вказівки їх складу і ваги-це Розмова людини, яка поняття не має про що говорить, але думка має.

З тієї самої фізики «калорія» — походить від слова «тепло» 🙂 І в ектоморфа з швидким обміном речовин саме тепло і виходить, (або тупо не перетравлюється, виходить так). У Топіці на який я посилався-людина не найкращим способом («гейнер» до сильно корисним не відноситься) набрав П’ЯТЬ кілограм і законно цим пишається. «Нормальні» і «вгодовані», не треба над цим іржати, як ектоморф я можу це оцінити, це досягнення.

Або як увійде так і вийде.

«кількість обідів без зазначення їх складу і ваги»

Стандартних порцій. В їдальнях, пансіонатах ітп. Після обіду важив на півтора-два кг більше. Обігрівав атмосферу-до наступного дня все на тому ж місці-вазі.

Після двотижневої повного голодування (тільки вода) вага теж швидко відновлюється, загалом, хрін весостат обдуриш без гормональної кувалди.

«ектоморфи» не жеруть досить багато, тільки кажуть що «жеруть більше»

За відкликанням комвзвода на зборах про мене: «як можна стільки є, стільки спати, і не товстіти. «

«І марення про»; » Розмова людини, яка поняття не має про що говорить, але думка має»

А можемо без переходу на особистості, а по суті питання топікстартера? 😉

Ще раз. Жерти треба більше. Істотно.

як набрати вагу при швидкому метаболізмі

А не влазить. 🙂 А ось це вже інша проблема. Я б сказав не «не влазить», а «не хочу більше».

Немає ніяких стандартних порцій. Є їжа (її тип і склад), її калорійність і вага. Те що ви не в змозі її вказати говорить про те, що ви за нею не стежите ніяк. Ніякої предметної розмови про те, чому ви не можете набрати вагу не може йти до тих пір, поки ви не напишете свій зріст, вага, вік, свій раціон (сніданок, обід, вечеря, перекуси), його склад і граммовку.

Ви не можете виділяти істотно більше тепла тому що це тепло треба відводити для підтримки нормальної температури тіла в 36.6 градусів. Для відводу істотного надлишку тепла є механізм потовиділення т. к. тепловипромінювання недостатньо для відводу тепла. Потовиділення призводить до зневоднення. Разом — ви повинні бути постійно мокрий і постійно пити величезну кількість води.

Не п’єте? Не міняєте штани-футболки-сорочки щогодини? Значить, ніякого істотного надлишку тепла у вас немає. Та й взятися йому нізвідки, жерти треба для цього більше )))

Всі ваші умоглядні оцінки типу «стандартна порція» або «куди можна стільки є» без складу і цифр видають вигадника, який ніколи нічого не робив для вирішення своєї проблеми. Якщо взагалі ця проблема є.

Нікому немає ніякої проблеми зробити з будь-якої людини жирну корову — жри жирний цукор, запивай фантой. Є проблема виробити для вас персональну збалансовану дієту враховуючи ваш спосіб життя, і якою б ви дотримувалися суттєве час (бажано все життя) для того, щоб ви не жир набирали.

А якщо ви жерти не хочете, і калораж вважати не вмієте — то це не означає, що закони фізики не працюють. Це означає що ви тестом цвяхи забиваєте і розповідаєте всім, що забити цвяхи неможливо.

Вся правда про швидкому метаболізмі в закладки 32.

Ми знаємо, що вага в числі іншого, залежить від швидкості обміну речовин. Швидкий метаболізм — предмет заздрості («Он скільки їсть — і ні на грам не поправляється…»). Повільний — улюблена відмовка тих, хто ніяк не може схуднути. Але чи так важливий насправді швидкий метаболізм і чи так хороший? Ми обговорили з дієтологом популярні думки і факти на задану тему.

При швидкому метаболізмі організм зношується прискореними темпами.

Логіка тут є. «Чим активніше в організмі протікають обмінні процеси, тим більше утворюється вільних радикалів, які пошкоджують клітини,-розповідає лікар-дієтолог. Якби ми розглядали людину поза впливом зовнішніх факторів, швидкість його «зносу» і старіння, можливо, і була б пропорційна темпам метаболізму. Але в реальному житті ті ж вільні радикали утворюються і під дією ультрафіолету, куріння, поганій екології, неправильного харчування. З іншого боку, з їжею ми отримуємо речовини-антиоксиданти (наприклад, вітаміни Е, А, С, селен, антоціани), які нейтралізують «агресорів». Всі ці фактори потрібно розглядати в комплексі. Сказати, що при швидкому обміні речовин організм зношується швидше, не можна».

У худеньких швидкий метаболізм. Коли я схудну він, у мене теж прискориться.

Насправді потреба в енергії у кожного своя. Вона закладена від народження і залежить від будови тіла (кількість кісток, м’язів, нервової тканини), особливостей гормональної регуляції, зокрема роботи щитовидної залози, і фізичної активності. Хто-то в принципі рухається плавно і повільно, тоді як інший навіть у стані спокою, наприклад, сидячи за столом, робить безліч дрібних рухів. Є люди, у яких настільки швидкий метаболізм, що їм не вдається набрати вагу навіть на рясному, калорійному раціоні.

Якщо ви до них не ставитеся, то врахуйте, що основний обмін залежить від ваги. Чим ви важче, тим більше енергії витрачає організм навіть під час сну. Тобто, коли ви худнете, потреба в калоріях знижується, а не підвищується.

Але і це не все! Багато що залежить від того, як в процесі схуднення змінювався склад тіла. Жир — тканина інертна, в ній нічого не згорає, тільки накопичується. До того ж він заважає людині рухатися, а значить, активніше спалювати калорії. М’язи, навпаки, ці калорії витрачають. Знову ж таки навіть у стані спокою. Тобто, якщо ви худнули правильно (не швидко, на 0,5-1 кг в тиждень) і при цьому не нехтували фітнесом, втрачали жир і зміцнювали м’язи, то ваш метаболізм покращиться. Хоча калорій вам тепер на добу потрібно менше: врахуйте це при складанні раціону».

Споживання гострої їжі «заводить» метаболізм.

«Спеції дійсно активізують його, — підтверджує Марина Студеникина. — Але зовсім ненадовго, хвилин на 15-20, і локально, тобто в точці впливу за рахунок прискорення кровотоку. Науково доведено, що деякі з них, зокрема імбир, мають жиросжигающим ефектом при прийомі всередину. Інші краще застосовувати зовнішньо (антицелюлітні засоби, компреси, обгортання). Сама по собі гостра їжа прискорити метаболізм так, щоб схуднути, не допоможе: вже дуже багато її довелося б з’їсти для цього. А ось нашкодити шлунку при схильності до гастритів і виразок — будь ласка. Врахуйте і те, що приправлена спеціями їжа у багатьох розпалює апетит».

Метаболізм сповільнюється з віком.

Але тільки тому, що чим старше ми стаємо, тим менше рухаємося, заперечать тут противники цієї точки зору. А справедливо буде і те й інше. Головну роль, звичайно, грає фізіологія, З віком в організмі змінюються процеси. Зокрема, зменшується рівень статевих гормонів, тестостерону, який відповідає за синтез білка в м’язах. М’язова маса з роками втрачається, а з нею знижується метаболізм. Ми всі запрограмовані на це. А ось наскільки швидко спрацює програма — залежить вже від способу життя».

У мене порушений обмін речовин, метаболізм сповільнився, і я більше не худну.

Хороша новина: порушення обміну речовин, пов’язане з тими чи іншими захворюваннями, стає причиною ожиріння лише в 5-6% випадків. Все інше — переїдання і відсутність фізичних навантажень. Погана новина: якщо не вилікувати захворювання, схуднути не вдасться, як не старайся.

«Хоча наш організм-це стійка, саморегулююча система, обмін речовин і правда може легко порушитися, — говорить Марина Студеникина. — Наприклад, при пухлини гіпофіза або надниркових залоз, при тривалому дефіциті йоду і збої в роботі щитовидної залози. І найпростіший приклад — при довгому наполегливому споживанні солодощів і фастфуду. Якщо обмін речовин відновити, то і хорошу фігуру повернути вдасться».