Набираємо вагу

Всі можливі способи набрати вагу та масу для чоловіків і жінок

як набрати 1 кг за тиждень

Iron Health.

Науковий підхід до розвитку тіла.

Набір м’язової маси за тиждень: чи можливо?

Процес набору м’язової маси є фізіологічним процесом і заснований на зростанні м’язової тканини. Даний процес є адаптаційним і являє собою відповідь організму на регулярні інтенсивні силові навантаження. При цьому на механізм м’язового росту впливає режим харчування (достатність споживання білка, калорійність) і режим відпочинку (достатній час відновлення між тренуваннями, сон).

Оскільки збільшення м’язової маси призводить до збільшення загальної маси тіла, більшість атлетів оцінюють свій прогрес цифрами на вагах. Такий метод породжує безліч міфів і помилок, головним з яких є швидкість набору м’язової маси. Оскільки вага тіла людини не є строго постійною величиною, багато новачків і атлети, слабо розбираються в фізіології, помилково вважають, що можна наростити м’язову масу швидко і що прогрес від тренувань в залі може бути помітний буквально протягом декількох днів. Звідси і виникають питання виду – як набрати м’язову масу за тиждень?

Процес росту м’язів є досить повільним і передбачає виконання цілого ряду умов. Більш докладно про це написано в статті – Покрокове керівництво по набору м’язової маси. Тим часом, набір жиру і води є дуже швидким, і також відбивається на вагах надбавкою в масі. Звідси багато спортсменів неправильно оцінюють свій прогрес, кажучи фрази типу «я набрав 1-2 кг в тиждень, займаючись за цією програмою». Чисто фізіологічно така швидкість росту м’язової тканини просто неможлива.

Таблиця Порівняння швидкості росту м’язів і жирової тканини.

Тип процесу Умови процесу Швидкість процесу Зростання жирової тканини Надлишок калорій Швидке Зростання м’язової тканини Інтенсивні силові навантаження.

Достатнє споживання білка.

Достатня калорійність раціону.

Правильний режим відпочинку Повільна.

Таким чином, відповідаючи на головне питання статті — Чи можна набрати м’язову масу за тиждень? — слід зазначити, що це неможливо, оскільки даний процес є тривалим за часом і вимагає регулярного виконання ряду умов. У той же час, швидке збільшення ваги тіла протягом короткого відрізку часу може говорити лише про те, що спортсмен збільшив відсоток жиру в організмі (через зростання жирової тканини) та/або набрав велику кількість рідини (внаслідок прийому стероїдів, надмірного споживання вуглеводів і т. д.).

Як правильно оцінювати результат тренувань в плані набору м’язової маси? Я рекомендую оцінювати по рельєфності мускулатури. Чим більш рельєфні ваші м’язи, тим менше підшкірного жиру ви маєте. Таким чином, якщо за час тренувань ваші м’язи стали більш якісними, а вага на вагах залишився колишнім або навіть збільшився – це явно свідчить про те, що ви набираєте м’язову масу. Такий метод є найбільш правильним з усіх і практично гарантовано позбавляє вас від накопичення зайвої жирової маси.

Як набрати вагу за тиждень!?

На сьогоднішній день багато хто хоче скинути вагу, і борються з цим нелегким завданням, але і знаходяться такі, які хочуть набрати вагу. Як правило, це хлопці і дівчата підлітки в їх віці калорії витрачаються дуже швидко, і таким чином намагаються знайти спосіб, як видужає.

За тиждень набрати вагу досить легко , просто треба визначитися, на скільки кілограмів хочете поправитися . Треба спробувати включити в свій раціон калорійну їжу, яка так необхідна для здоров’я, але це не означає, що можна їсти все підряд, їжа в першу чергу повинна бути здоровою. Щоб набрати пару кг за тиждень потрібно не пропускати прийом їжі. Зараз поговоримо про поради, які допоможуть швидше поправитися в стільки короткий термін.

Є кілька порад як поправитися.

1. Потрібно збільшувати дозу харчування. Тобто якщо ви їсте в день 500 кл, але потрібно вживати вдвічі більше. Знову ж таки це залежить від того на скільки хочете кг поправитися. 2. Харчуватися потрібно якомога частіше. Рази 6 за день. 3. Потрібно збільшити споживання білків . Обов’язково варто включити в свій раціон їжу, багату протеїном, а саме: молочні продукти, морепродукти, м’ясо і звичайно ж горіхи. До цього всього можна додати додатково в свій раціон, наприклад протеїнові коктейлі. Коктейль можна робити з банана туди додати молока і льоду, якщо хочете солодше додайте меду. 4. Молоко обов’язково потрібно пити, і якомога частіше . Молоко — відмінний продукт для збільшення у вазі, якщо звичайно його вживати часто, а головне пити домашнє молоко. 5. Треба харчуватися потрібними продуктами , щоб набрати вагу. Включити потрібно повільні вуглеводи в свій раціон. У макаронах, в хлібі міститися такі вуглеводи. Така їжа не тільки додасть вагу, але і наситити весь організм енергією. 6. Набрати вагу також допоможе збільшення кількості ненасичених жирів у вашому ж раціоні. А міститися ненасичені жири в авокадо, рибі і горіхах. 7. Але для початку потрібно визначитися, скільки хочете додати до вашої ваги калорій. Можна припустимо навіть, вважати калорії. 8. Щоб додати кілограми потрібно вживати їжу з високим вмістом жирів і вуглеводів . Якщо їсте кашу, додавайте в неї мед і горіхи. Їсте бутерброд, покладіть на нього вдвічі більше авокадо. Таким чином, їжте вдвічі більше. 9. Протягом усього дня робите хоча б перекусу 3 . Можна їсти горіхи, сухофрукти. А перед тим як лягайте спати зробіть бутерброд або з сиром, і запийте молоком, зайві калорії забезпечені точно. 10. Їжа їжею, але не варто забувати про фізичні навантаження . Якщо ви хочете не просто поправитися, а наростити так, сказати м’язову масу. У спортзалі тренування, які спрямовані на нарощування м’язів зроблять вашу фігуру підтягнутою і красивою. А якщо просто є все підряд і не займатися фізичними навантаженнями, шкіра стане пухкою.

Обов’язково потрібно пам’ятати про те , що якщо ви хочете швидко набрати вагу — це не означає, що у вашому раціоні має бути їжа з високим вмістом жирів або цукру. Якщо харчуватися так-то це може все закінчитися плачевно. Може розвинутися цукровий діабет, захворювання серця, таке дуже часто трапляється, якщо неправильно харчуєтеся, відбуватися неправильний обмін речовин. Все потрібно робити з розумом. За один тиждень можна нашкодити собі так, а потім все життя лікуватися, а можна взагалі не вилікуватися, і страждати все життя. Потрібно знаходити в собі сили волі, щоб уникати шкідливих звичок, не повторювати їх знову.

Дуже важливий момент! Якщо відбуватися різке зниження ваги, то це, зрозуміло, не нормально. Потрібно терміново звернутися до лікаря, і не варто з цим зволікати .

Як погладшати за тиждень в домашніх умовах.

Більшість людей шукає ефективні способи, щоб швидко схуднути, але є й ті, хто мріють набрати вагу. В основному це худі підлітки, у яких в такому віці активно витрачаються всі спожиті калорії. З цієї статті ви дізнаєтеся, як погладшати за тиждень в домашніх умовах і якими продуктами харчуватися для досягнення мети.

Текст: Аля Іванова · 8 травня 2019.

Як погладшати за тиждень?

Набрати додаткову вагу за тиждень зовсім нескладно. Щоб погладшати без нанесення шкоди здоров’ю, треба дотримуватися основних правил:

1) збільшувати кількість калорій в раціоні з урахуванням індивідуальних особливостей. Енергетична цінність споживаних продуктів повинна бути вище витрати енергії. Коли людина прагне схуднути, дієтологи радять їсти на 20 відсотків калорій менше, ніж зазвичай. У разі набору ваги, треба додати ті ж 20 відсотків. Так, якщо у вашому раціоні було 2000 калорій, то зараз їх повинно бути 2400.

Відео — як набрати 1 кг за тиждень (Відео)

2) харчуватися часто (до 6 разів за день), що дозволить отримати необхідну кількість калорій і не дуже сильно розтягувати стінки шлунка. У вашому раціоні має бути чотири стандартних прийому їжі і між ними два перекуси. В якості перекусу вибирайте горіхи, в них міститься багато калорій, але при цьому вони корисні.

3) особливу увагу приділяти вживанню складних вуглеводів і білків.

4) Вживати калорійні коктейлі (наприклад, шоколадний або сирно-банановий), які швидко засвоюються організмом і поповнюють його запасом поживних речовин.

5) Займатися силовими тренуваннями, що дозволяють наростити м’язову масу і сформувати красиву фігуру. А після занять не забувайте про протеїнові коктейлі або білкову їжу – вони допоможуть набрати масу.

6) Всі ми знаємо, що стресові ситуації і недолік сну негативно впливають на наш організм і ми починаємо посилено худнути. Тому повноцінний сон в 7-8 годин і відсутність стресових ситуацій допоможуть не потяріти вагу.

Дотримуючись цих правил, треба пам’ятати, що стрімкий набір зайвих кілограмів може привести до серйозних проблем зі здоров’ям. Тому важливо вибрати правильну схему живлення і включати в раціон калорійну, але корисну для здоров’я їжу.

Що потрібно їсти, щоб погладшати за тиждень?

Щоб швидко обзавестися додатковими кілограмами, не варто надмірно вживати жирну їжу і часто сидіти на дивані з чіпсами. Треба їсти поживну їжу високої калорійності.

Наприклад, на сніданок слід вживати кашу на молоці і з додаванням вершкового масла, причому молоко краще брати саме жирне. Борошняні і солодкі вироби можна вживати на заздрість всім знайомим, які собі в таких задоволеннях змушені відмовляти.

Як набрати вагу за тиждень.

як набрати 1 кг за тиждень

Відео — як набрати 1 кг за тиждень (Відео)

Сьогодні, коли багато хто стурбований питанням втрати ваги, зустрічаються люди, яким складно поправитися. Як правило, питання збільшення ваги за короткий термін часто цікавить худих хлопців і дівчат, тобто підлітків, у яких у цьому віці калорії витрачаються найбільш активно.

Тим часом, набрати вагу за тиждень не настільки важко, і залежить від того, яку надбавку у вазі Ви прагнете отримати. Спробуйте включити калорійну їжу в ваш раціон харчування, який також важливий для здоров’я, тому що ваша дієта повинна складатися з здорової їжі. Щоб додати 1-2 кг в тиждень, ви повинні звернути пильну увагу на вашу дієту і не пропускати прийоми їжі.

Для вас важливо:

калорійність вашого харчування кількість прийомів їжі співвідношення білків, жирів і вуглеводів у вашій дієті фізичні вправи.

А наведені нижче поради допоможуть вам швидко поправитися за більш короткий термін.

Поради як поправитися.

1. Збільшуйте загальну калорійність харчування від 500 до 1000 калорій в день. Кількість калорій, потрібне щодня вашому організму, залежить від рівня вашої активності, способу життя, ваги та статі, але, як правило, додаткові 500 калорій в день, забезпечують прибавку від 0,5 — 1кг ваги щотижня.

2. Харчуйтеся частіше. Намагайтеся харчуватися п’ять-шість разів на день-це 2-3 закуски на додаток до ваших три регулярних прийомів їжі.

Відео — як набрати 1 кг за тиждень (Відео)

3. Збільште споживання білків. Включіть в свою дієту продукти, багаті протеїном, такі як: м’ясо, морепродукти, молочні продукти і горіхи. Додатково, в свій раціон харчування, можна додати протеїнові коктейлі і пити їх через 1,5-2 години після прийому звичайної їжі. Наприклад, вийде 300-калорійний коктейль, якщо змішати заморожений банан, столову ложку арахісового масла, склянку молока і кілька кубиків льоду. Можна додати мед, якщо захочеться підсолодити коктейль.

4. Пийте молоко від 3 до 4 разів на день. Молоко є відмінним продуктом для збільшення у вазі, особливо якщо пити його регулярно і вживати незбиране молоко.

5. Як набрати вагу — харчуйтеся потрібними продуктами. Увімкніть повільні вуглеводи у вашу дієту для набору ваги. Такі вуглеводи містять макарони, рис і хліб, а їх наявність у вашій дієті допоможе швидше набрати кілька кілограм маси і забезпечить організм необхідною енергією. Хліб з цільного зерна і макаронні вироби, а також коричневий рис здоровіше аналогів з очищеного зерна.

Відео — як набрати 1 кг за тиждень (Відео)

6. Збільшення кількості ненасичених жирів у вашому раціоні харчування, допоможе худим людям швидше набрати вагу. Ненасичені жири містяться в рибі, горіхах, авокадо і оливковій олії.

7. З’ясуйте, скільки калорій в тиждень потрібно, щоб підтримувати свою вагу, і вживайте на 1000 калорій більше, ніж потрібно для підтримання маси. Це можна зробити простим збільшенням розмірів порцій під час їжі, якщо вживати на обід і вечерю приблизно на 60-100 калорій більше.

8. Щоб набрати масу додайте додаткові продукти харчування, що містять корисні жири в кожний прийом їжі, так як вони мають більш високу щільність калорій, ніж білки або вуглеводи. Посипайте волоськими горіхами порцію мюслі (плюс 180 калорій), додайте чверть авокадо на ваш бутерброд (плюс 70 калорій) і полийте ваші спагетті 2 ложками оливкової олії.

9. Протягом дня робіть 2-3 перекусу. Добре підійдуть горіхи мигдалю, арахісу або пакетик сухофруктів, який можна взяти з собою в школу або на роботу. А перед сном зробіть собі бутерброд з сиром і запийте теплим молоком, що забезпечить ще 250 – 300 калорій.

10. Не забувайте про фізичні навантаження, якщо ви хочете не просто погладшати, а наростити м’язову масу. Тренування в спортзалі, спрямовані на нарощування м’язів зроблять підтягнутою вашу фігуру, а від харчування жирною їжею вона стане просто пухкою.

І пам’ятайте — ваше бажання набрати вагу швидко зовсім не означає, що ваша дієта повинна постійно утримувати продукти харчування з високим вмістом цукру і жирів. Інакше, з’являється ризик розвитку хвороб серця і цукрового діабету 2 типу, в результаті неправильного вибору раціону харчування. Хоча, за один тиждень, такі продукти істотно не підвищують ризик захворювань, не варто виробляти шкідливі звички, які можуть зберегтися по завершенню цього тижня.

Важливо! Якщо у вас спостерігалося різке зниження ваги, проконсультуйтеся з лікарем, щоб виключити будь-які медичні причини.

Щоб погладшати швидше вам потрібно.

Молоко їжа з високим вмістом протеїнів (білка) дієта з акцентом на повільні вуглеводи.

Як швидко набрати вагу жінці? Спосіб.

Стрімкі методи набору ваги підходять тим жінкам, яким терміново необхідно поправитися на кілька кілограм.

Часто це пропонується зробити за допомогою лікарських препаратів. Важливо знати, що набір кілограмів від гормональних таблеток буде нести за собою негативні наслідки.

Дівчині варто знати, що першим правилом на шляху до набору маси є нормалізація харчування.

Раціон повинен містити рівну кількість білків, жирів і вуглеводів, необхідне для правильного функціонування організму.

Крім того, варто уникати стресів, які згубно впливають на стан здоров’я.

Нижче представлено кілька варіантів, як швидко набрати вагу жінці:

Спосіб Опис Збільшення кількості калорій Для того щоб підвищити цей показник, необхідно його дізнатися. Для цього протягом тижня записуйте вживані продукти на листок.

Після чого поруч вказуйте кількість калорій — їх можна дізнатися на спеціальних таблицях.

Порахувавши протягом тижня щоденні калорії, необхідно поділити цей показник на 7 – отримане число буде нормою, яку потрібно збільшувати.

Додавши щодня 500 зайвих калорій до раціону, можна набрати за тиждень 1,5 кг. Калорійні напої Швидкий і смачний спосіб набору маси для жінок. До них відносять молоко, кисломолочні продукти, йогурти підвищеної жирності Здорові жири Продукти, що містять ці компоненти швидше впливають на вагу. Рослинними жирами багатий арахіс, авокадо і оливкова олія. Тварини їх аналоги містяться в м’ясі Часте споживання білка Головне джерело цього компонента – м’ясо. Чергуйте курку з рибою, свинину з яйцями. Вживайте молоко і бобові культури Збільшення розмірів порцій Якщо раніше харчування відбувалося з маленького посуду – поміняйте тарілку і накладайте порції побільше Введення перекусів Під цим прийомом їжі не мається на увазі наповнення шлунка шкідливими снеками – замість них з’їжте жменю горіхів або цільнозернові хлібці.

Поради для повних.

Деякі з людей, які намагаються набрати масу, використовують змови, сподіваючись на останню допомогу. Насправді весь секрет криється в правильному харчуванні.

Варто дотримуватися деяких порад для прискореного набору маси:

Їжте по 5-6 разів середніми порціями . Такий метод відмінно підійде підлітку, марив про набір маси і стрункою накочений фігурі.

Харчування має бути збалансованим: віддайте перевагу рослинним і тваринним жирам, що містяться в м’ясі і молоці.

Також необхідно включити в раціон продукти з цільнозернового грубого борошна — вони швидко допоможуть збільшити вагу тіла. Виключіть шкідливі звички . Постійне вживання алкоголю не сприятиме набору маси, куріння також входить в цей список.

Якщо хочете поправитися в ногах – посилено займайтеся фізичними вправами, розрахованими на певні м’язи. Підтримка здоров’я в тонусі . Швидко одужати хлопцю або дівчині завадить наявне в організмі хронічне захворювання.

Щоб домогтися успіхів постарайтеся привести здоров’я в порядок.

Нерідко дівчата бажають поправити форми в ляшках: для цього краще підходить постійна ходьба пішки.

Наприклад, вирушаючи на роботу, відмовтеся від автобусів, якщо відстань невелика. Займіться танцями або фітнесом – вони також впливають на фігуру.

В бажання видужати головне – мати цілеспрямоване бажання. Домогтися гарних результатів можна лише наполегливими діями, описаними вище.

Як швидко набрати вагу?

Показовим для визначення дефіциту у вазі служить так званий індекс маси тіла, який не повинен бути нижче 18,5. Якщо підрахунки показали знижене значення, варто задуматися про набір додаткових кілограм. За статистикою така проблема більшою мірою зачіпає жіночий підлогу, але чоловіки також схильні до зайвої худорби.

З наукової точки зору низький показник набагато небезпечніше високого. Він несе дуже великі загрози для здоров’я організму: знижується імунітет, атрофується м’язова тканина, уражаються суглоби. А за деякими даними збільшується ризик передчасної смерті. Варто уточнити, що мова в даному випадку піде про худорбу як окремої проблеми швидкого обміну речовин. Якщо вона викликана внутрішніми захворюваннями (онкологією, дисфункцією щитовидки, цукровим діабетом), лікувати потрібно основну патологію.

Поправитися, в деякій мірі, складніше, ніж скинути зайві кілограми, але, тим не менш, це цілком реально.

Найшвидший спосіб набору без стресу для організму включає такі ключові рекомендації:

В першу чергу, слід налагодити харчування – дієту, щоб набрати вагу. У більшості випадків раціон і режим доведеться повністю поміняти раз і назавжди. Йдеться про калорійність їжі, але при цьому здорової калорійності. Торти і смажені пиріжки, звичайно, додадуть жиру, але одночасно «посадять» шлунок і печінку. Важливо вживати такі продукти, які допоможуть набрати жирову і м’язову масу за місяць. У раціоні повинен бути присутнім білок-будівельний матеріал м’язової тканини. Він міститься в м’ясі, яйцях, сирі, рибі, бобових культурах. Середньодобова норма становить 2 г/кг маси тіла. Поправитися можна тільки при комплексному харчуванні, тому не можна забувати про вуглеводи і жирах. Не варто зловживати солодощами, які є швидкими вуглеводами. Для здорового набору маси потрібні складні вуглеводи-каші, картопля, макарони, хліб. Прийоми їжі повинні бути багаторазовими. Бажано не пити багато води, яка заповнює шлунок. Оптимальний варіант – частково замінити її молоком. Їжа більшою мірою наростить жир, але для гармонійного розвитку потрібна і м’язова тканина. Тому без спортивних тренувань не обійтися. За численними відгуками хороший результат дають силові види спорту. Важливо: перед початком занять слід переконатися, що немає протипоказань по здоров’ю.

Виконуючи всі перераховані рекомендації, можна ефективно і за досить короткий час поправитися і набрати відсутні кілограми.

Набір ваги в домашніх умовах.

Багато хто вважає, що поправитися дуже легко, потрібно тільки багато є всяких шкідливостей. Але це категорично не так. Розтовстіти і заробити пару-трійку хронічних захворювань таким чином можна. А ось для досягнення ідеальних внутрішніх і зовнішніх показників потрібно попрацювати.

Набрати масу тіла можна цілком ефективно і вдома. Потрібно тільки знати, як правильно це зробити, і не нашкодити собі.

Безпечний набір ваги передбачає:

збільшення кількості споживаної їжі, простими словами – порція повинна бути більше звичного приблизно вдвічі; обов’язкове підвищення калорійності за рахунок молочних продуктів, сухофруктів, горіхів, жирного м’яса, оливкової олії, круп, картоплі, чорного шоколаду; часті прийоми їжі (через кожні 3 години) приблизно в один і той же час, особливо важливо не пропускати сніданок; великі миски і тарілки, службовці зорової обманкою величини порції: чим більше тарілка, тим меншим здається обсяг їжі; зменшення кількості овочів і фруктів, оптимально робити з них соки або муси для поповнення вітамінного запасу; постійний моніторинг харчування, що передбачає щоденне ведення щоденника калорійності – так визначається норма, щоб не скотитися до ожиріння; силові тренування кілька разів на тиждень, але тільки якщо є знання в цій області і немає протипоказань.

Не варто пускатися в усі тяжкі, і з першого дня виконувати всі приписи. Набирати масу потрібно поступово, прислухаючись до реакції організму на той чи інший метод. Згодом формується індивідуальний ефективний режим, що приносить тільки користь і позитивні емоції.

Як швидко набрати 10 кг?

Поправитися на 5-10 кг за короткий час цілком можливо, але доведеться трохи постаратися. Для худорлявої людини навіть пару кілограм позначаються на зовнішньому вигляді, а що вже говорити про великі цифри. Тому дуже важливо розуміти, що значну масу набрати тільки жиром неможливо. Вірніше, можливо, але це буде вже ожиріння, і доведеться боротися з обвислим животом або боками.

Набір 10 кг ваги передбачає комплекс жиру і м’язової маси. Тому і рекомендації включають два основних напрямки-дієту і спорт. Поправитися швидко на 10 кг допоможе правильне харчування. Йдеться про здорову, але висококалорійну їжу. Визначити норму споживаних калорій для комфортного набору кілограм потрібно експериментальним шляхом. Необхідно тільки кожен день підраховувати калорійність споживаної їжі і порівнювати з результатом.

Приблизний варіант меню, щоб поправитися і набрати кілограми:

на сніданок підійде омлет з кашею, звареною на соняшниковій олії, і сир з медом або фруктами; обід повинен складатися з гарніру (макарони, картопля) і м’яса або риби, запити все можна солодким кави з вершками; вечеря більш легкий, але ситний, наприклад, куряча грудка з овочевим салатом. не варто забувати і про перекуси – сухофрукти, горіхи, яйця, салати, кисломолочні продукти.

Дотримуючись дієти і дробовий режим харчування, поправитися можна на 5 кг, але іншу частину потрібно набирати в спортзалі. Вправи повинні бути силовими, а не кардіо: станова тяга, віджимання, штанга, гантелі, присідання.

Комплексний підхід гарантує гармонійне статура і відмінне самопочуття.

Як швидко набрати вагу дівчині?

Красива фігура для дівчини дуже важлива. І це стосується не тільки повних панянок, але і занадто худих. Тому іноді можна почути питання: що робити, щоб набрати вагу? Відповідь проста – потрібно зайнятися спортом. Саме тренувань віддається головна роль у формуванні гармонійного молодого тіла.

Посилено харчуючись в домашніх умовах, можна поправитися і на 5 кг і навіть на 10 кг за короткий час. Але навряд чи при цьому планувався набір жирових складок на боках, стегнах і руках. А саме це і відбувається через особливості жіночої статури. Тому набір у вазі передбачає нарощування м’язової маси. Кілька кілограмів м’язів худий жінці ніколи не зашкодять, а тільки зроблять її більш привабливою. Тут ще кілька порад про те, як швидко набрати вагу дівчини.

Комплекс нескладних вправ, який можна виконувати навіть вдома, матиме дуже хороший ефект буквально за тиждень:

для стегон і сідниць: присідання, зведення ніг в тренажері, нахили вперед зі штангою, для м’язів рук: віджимання від підлоги, жим гантелями або штангою над головою і до себе.

Оптимальна кількість тренувань для того, щоб швидко поправитися і набрати кілька кілограм, за відгуками становить 3 рази на тиждень. Перестаратися не варто, може бути зворотний ефект через перевтому. Завдяки спорту, правильному режиму дня, збалансованому харчуванню і відпочинку фігура стає ідеальною.

Як набрати вагу за тиждень?

як набрати 1 кг за тиждень

Набирати у вазі краще повільними темпами, не створюючи стресової ситуації для організму. Але в деяких випадках потрібні оперативні заходи, наприклад, перед урочистою подією або кінозйомками. Чи можна швидко поправитися? Відповідь позитивна – це цілком реально, якщо істотно підкоригувати спосіб життя.

Набрати за 7 днів 5 кг можна, збільшивши в 2 рази калорійність їжі. При цьому більшість калорій повинні бути корисними (горіхи, жирне м’ясо, мед). Потрібно і трохи солодощів, але тільки в якості десерту. В результаті за 2 тижні додається до 10 кг. Не варто з’їдати за один раз всі запаси продуктів на день. Прийоми їжі повинні бути частими, без пропусків. В такому випадку жир нарощується стабільно. В меню обов’язково повинні бути присутніми білки (куряче м’ясо, яйця) і жири (свинина, оливкова олія). Добре допомагає в наборі маси молочна продукція з високим відсотком жирності. Якщо немає непереносимості лактози, потрібно пити по склянці молока кілька разів на день між прийомами їжі. Перекуси повинні складатися з корисних продуктів (сухофрукти, горіхи, фруктові муси), а не фастфуду. Важливо в процесі набору постійно контролювати калорійність страв і коригувати згідно відчуттями. Краще вести спеціальний дієтичний щоденник. Щоб видужає, але не розтовстіти і не набрати зайвого, не потрібно забувати і про фізичні навантаження. Фітнес допоможе перетворити калорії в м’язи.

Якщо немає вагомих причин, то набирати масу в авральному режимі не варто. Витративши трохи більше часу, можна отримати набагато кращий результат, який збережеться на все життя.

Як швидко набрати вагу чоловікові?

Чоловіки рідко скаржаться на худобу, швидше на недоліки фігури. Тому і підхід до набору маси у чоловічої статі трохи відрізняється. Основний упор робиться, в першу чергу, на харчування і конкретні продукти.

Дефіцит маси тіла хлопцеві дає, швидше за все, швидкий обмін речовин. Все з’їдене переробляється швидше, ніж встигне засвоїтися. Тому особливу увагу варто приділити калорійності їжі, а не її кількості. Завжди потрібно вгамовувати голод, беручи з собою невеликі перекуси з дому. Приблизний набір висококалорійних і корисних продуктів вже згадувався.

Поправитися чоловікові допоможе перевірений народний засіб – пивні дріжджі. У таблетованому вигляді вони не сформують пивного живота, а простимулюють апетит. Приймати потрібно по 2-6 таблеток під час їжі. Обов’язково в цей час дотримуватися балансу в харчуванні, не їсти все підряд.

Набрати у вазі до 5 кг за тиждень вдається багатьом чоловікам при дуже інтенсивному режимі харчування. Але проблема в тому, що, здебільшого, це буде простий жир. А потрібні ж м’язи, рельєф і сила. Не обійтися без серйозних силових тренувань. Їх можна проводити як в домашніх умовах, так і в спеціально обладнаному залі. Найшвидший спосіб наростити м’язову масу – займатися за індивідуальною програмою з тренером. Ідеальний результат настане не відразу, але він обов’язково буде.

Що є жінці, щоб швидко поправитися?

Дієта, як вже з’ясувалося, грає одну з провідних ролей в наборі ваги. Особливо вона актуальна для жінок, які хочуть погладшати, але одночасно бояться розтовстіти. Щоб поправити фігуру без шкоди для здоров’я і зовнішнього вигляду, потрібно знати, що можна їсти в цей період.

Для початку рекомендується проаналізувати свій раціон, записуючи все, що споживається за день. За кілька днів буде зрозуміло, в чому причина низької маси.

У наборі обов’язкових продуктів, щоб швидко поправитися, повинні бути:

жирне натуральне молоко (до 3 ст.); солодкий чай, каву, компот зі здобної випічкою; сметана; масло вершкове; м’ясо (свинина, курка, яловичина); риба (нежирні сорти); каші (рисова, гречана, вівсяна); макаронні вироби; картопля; фрукти і овочі у вигляді салатів, пюре, мусів.

Головна умова швидкого результату – витрата калорій повинен бути нижче їх споживання. Важливо також розуміти, що меню приблизне і розраховане на одноразовий ефект. Для пролонгованого результату потрібен більш комплексний підхід, що включає спортивні заняття і контроль стану здоров’я.

Принципи грамотного набору ваги.

І для того щоб дієтична система живлення допомогла набрати швидко набрати вагу, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

Збільшення кількості споживаних калорій. Щоб споживані калорії не повністю витрачалися організмом протягом усього дня, необхідно збільшити їх обсяг. Енергетична цінність щоденного меню повинна бути в кілька разів більше витрат енергії. В основі харчового раціону повинні бути повільні (складні) вуглеводи і білкові продукти. Тільки така їжа допоможе швидко набрати довгоочікувані 5, а може і всі 10 кг. Дробовий і частий прийом їжі. В ідеалі, щоденний раціон повинен складатися як мінімум з шести основних прийомів їжі: 2 сніданки, обід, полуденок і 2 вечері. Завдяки цьому організм буде отримувати всі необхідні речовини, а стінки шлунка при цьому не будуть сильно розтягуватися. В якості додаткового стимулятора набору ваги можна використовувати протеїнові коктейлі, завдяки яким можна дуже швидко набрати, наприклад, 10 кг. Незважаючи на те, що багато людей не вітають фізичні навантаження під час набору ваги, виключати з свого способу життя їх категорично заборонено. Єдине, що не варто займатися – це аеробні навантаження, оскільки саме вони сприяють активному схудненню. Що ж стосується безпосередньо набору ваги, то рекомендується перейти на силові тренування, адже завдяки ним можна швидко спалити жирову тканину, наростивши замість неї м’язову масу. В підсумку, ви отримаєте об’ємне і красиве тіло. Здоровий і міцний сон – це запорука здорового тіла. Доведено, що під час сну вага людини збільшується. Повноцінним сном можна вважати, коли його тривалість ь становить 6-8 годин на добу. Поменше стресів. Всі ми знаємо, що практично завжди нервові перенапруження відбиваються на нашій масі тіла. Тому постарайтеся уникати всіляких стресових ситуацій і емоційних перенапруг.

Якщо дотримуватися всіх цих приписів, то за тиждень можна непогано набрати у вазі. Так, про 10 кг мови немає, але ось 3-5 кг-це цілком реальні цифри.

З чого повинен складатися раціон харчування для набору маси тіла?

Як було сказано вище, в основі щоденного раціону повинні бути повільні вуглеводи і білки, тому меню повинно рясніти наступними продуктами харчування:

м’ясо та м’ясні вироби; птиця; риба та морепродукти; кисломолочна продукція з підвищеною калорійністю; хлібобулочні вироби і здобна випічка; наваристі перші страви: борщі, супи, бульйони, окрошка, вуха, щі, борщ і т. п.; овочі та фрукти; фруктові і овочеві соки, ягідні морси, компоти, киселі; круп’яні каші і макаронні вироби з твердих сортів пшениці; гриби; жири тваринного і рослинного походження; неміцні чаї, кава, какао, приготоване на молоці.

Для того щоб підвищити апетит, можна додавати до страв всілякі приправи, соуси і спеції. Іноді можна випити келишок сухого вина або ж пива (але тільки не зловживайте спиртним). Що стосується солодкого, то дозволяється їсти торти, десерти, шоколад, мед, варення, джеми і т. п тільки вранці.

Останній прийом їжі повинен відбутися за 2 години до сну, інакше це лише ускладнить роботу травного тракту, що може спричинити за собою порушення функціональності ШКТ.

Приблизний раціон харчування для набору ваги.

Для того щоб грамотно скласти дієтичну систему харчування, необхідно геть забути про всі поради друзів і відмовитися від сформованих стереотипів.

Немає потреби в споживанні великих обсягів їжі. Вважаючи, що багато їжі допоможе набрати вагу, люди мимоволі завдають шкоди власному організму: рясна їжа не встигає перетравлюватися нашим організмом, після чого починає гнити і бродить в кишечнику, сприяють розвитку багатьох захворювань.

Надмірне споживання занадто жирної їжі не те щоб не допоможе вам видужати, а спровокує виникнення жирових тканин на животі, стегнах, боках і сідницях, що буде не дуже красиво виглядати.

Отже, якщо ви готові набирати вагу, то пропонуємо до вашої уваги п’ятиденна меню, завдяки якому можна набрати 5-10 кг додаткової ваги в домашніх умовах.

День перший.

Сніданок №1 – смажені яйця з додаванням овочів, овочевий салат, тост з маслом і шматочком сиру, чашка чаю. Сніданок №2 – порція домашнього йогурту з додаванням свіжих фруктів і ягід. Обід-борщ, приготований на яловичині, рис з овочами, шматочок відвареної риби і чашечка какао. Полудень-сирна запіканка з додаванням 10% вершків і чашечка киселю. Вечеря №1 – гречка з додаванням вершкового масла, куряча котлета, овочевий салат і чашка чаю. Вечеря № 2-стаканчик ряжанки і кілька пряників.

День другий.

Сніданок № 1-пара відварених яєць, салат з овочів, шматочок відвареної риби, булочка і чашечка чаю сніданок №2 – фруктовий салат і стаканчик класичного йогурту. Обід-круп’яний суп, приготований на яловичині (свинині), курячо-овочеве рагу, пара шматочком хліба і стаканчик молока. Полудень-манна каша з додаванням 10 грам меду і вершкового масла, чашечка какао. Вечеря № 1-картопляне пюре, куряча відбивна, овочевий салат, пара яблук і чашечка киселю. Вечеря № 2-стаканчик кефіру і галетне печиво.

День третій.

Сніданок № 1-вівсяна каша, пара тефтелей, свіжі овочі і чашечка чаю з молоком. Сніданок №2 – пара запечених яблук. Обід-суп з фрикадельками, рис з овочами, куряча котлета і чашечка киселю. Полудень – сирники зі сметаною і чашечка компоту. Вечеря №1 – кукурудзяна каша з м’ясним гуляшем, пара томатів, булочка і стаканчик соку. Вечеря № 2-стаканчик теплого молока.

День четвертий.

Сніданок № 1-пшенична каша, пара скибочок шинки, овочевий салат, булочка і чашечка чаю. Сніданок № 2-сир з додаванням сметани, фініків і кураги, чашечка какао. Обід-овочевий суп, приготований на курячому бульйоні, відварну картоплю з вершковим маслом, пара скибочкою відвареного курячого філе, один огірок і чашечка киселю. Полудень – домашній йогурт з додаванням горіхів і свіжих фруктів. Вечеря №1 – тушкована капуста з грибами, кілька скибочок сиру, булочка і стаканчик соку. Вечеря № 2-стаканчик ряжанки і галетне печиво.

День п’ятий.

Сніданок №1 – омлет з додаванням бекону і овочів, тост з маслом і сиром, чашка чаю. Сніданок №2 – овочеві котлетки з вершковим соусом і стаканчик соку. Обід-курячий суп з локшиною, відварені овочі і куряче філе, чашечка компоту. Полудень-гарбузова каша, приготована на молоці з додаванням рису і чашечка киселю. Вечеря № 1-гречана каша, шматочок відвареної риби, овочевий салат, пара пряників і чашечка какао. Вечеря № 2-стаканчик кефіру і жменю галетного печива.

Приємного апетиту і будьте здорові!

Маленький вага: чим погано і як це загрожує здоров’ю.

У дівчини з маленькою вагою може бути порушена репродуктивна функція, що введена до збою менструального циклу і як наслідок — неможливості вагітності і виносити плід. Недолік ваги веде до підвищення цукру крові і виникнення підступної хвороби — цукрового діабету. Надмірно худі люди стикаються з розладами в роботі ендокринної системи. Малий відсоток жиру у худих людей сприяє неправильній роботі інших органів. Недостатня вага може викликати хвороби нирок, їх опущення. Недолік ваги сприяє виникненню захворювань шлунково-кишкового тракту, падіння імунітету, який в свою чергу викликає різні болячки. Худим доводиться важко в побуті, будь-який перевантаження може привести до надриву органів, зриву м’язів. Ми часто чуємо вираз: надірвалася, все це якраз з області маленької ваги.

Худоба і її види.

Існує два види худорлявості:

як набрати 1 кг за тиждень

фізіологічна-то стан організму, коли людина пройшла всі обстеження, порушень не виявлено, він здоровий. Швидше за все мала вага викликаний швидким обміном речовин, худоба дісталася йому в спадок в силу пристрою його особистої ендокринної системи. патологічна худоба виявляється в ході медичних обстежень, коли виявляється проблема в роботі якихось органів, а часом і декількох.

В статті мова піде про те, як швидко одужати дівчині або жінці в домашніх умовах, з фізіологічної худобою або втрата ваги сталася у здоровому організмі тимчасово, наприклад, при пережите стресі, фізичної втоми, порушення сну.

Набрати вагу шляхом фізичних тренувань, накачуванням м’язів — процес тривалий, що вимагає часу і прийому протеїнів, прийом яких не є корисним і безпечним, як би не стверджували їх виробники. Однак помірна фізична активність при наборі ваги, звичайно важлива, щоб тіло виглядало красивим і тренованим, набраний вага не відкладався в непотрібних місцях.

Ми розглянемо тут тільки продукти і рецепти, що збільшують вагу в домашніх умовах.

Причини нестачі ваги.

Перш за все, щоб зрозуміти причину малої ваги, необхідно з’ясувати, чи здорові ви.

Це можуть бути захворювання шлунково-кишкового тракту, такі як гастрит і виразка шлунка або проблеми з травленням. Відсутність апетиту, викликане слабкою секрецією шлункового соку. Для підвищення апетиту рекомендовані прийом відвару трав і не зашкодить келих натурального вина перед їжею. Порушення в роботі щитовидної залози і збої в гормональному балансі часто призводять до зниження ваги. Паразити в організмі можуть забирати всі поживні речовини. І не тільки глисти, але інші погано розпізнають гельмінти можуть жити у вашому організмі. Тому обстеження на цей предмет дуже важливий. Рівень кортизолу-гормон, що виробляється нашими наднирковими залозами, регулює вагу. Якщо цей рівень в нормі, то метаболізм-обмін речовин в організмі в порядку і відповідно вага нормальна. Підвищення кортизолу призводить до спалювання калорій, до зменшення обсягу м’язів. Стрес-одна зі складових підвищення кортизолу в організмі. Поганий сон, тривожність, безсоння-причини худорлявості і зниження ваги. Відпочинок, спокійний ритм, обов’язково повинні бути присутніми в нашому житті. І остання найчастіша причина нестачі ваги — генетика. Якщо мала вага — ваша спадковість, нікуди не дітися, доведеться миритися з цим. Хоча і тут можна трохи зрушити ваші кілограми в бік збільшення, головне бути наполегливим.

Отже, якщо особливих порушень в роботі органів не виявлено, спробуємо збільшити вагу шляхом зміни вашого раціону.

Як погладшати або правильно набрати вагу в домашніх умовах.

Трохи погладшати не геть далеко не одиниці людей, як чоловіки так і жінки, особливо це актуально для людей молодого і середнього віку. Для зрілих людей найчастіше ближче зворотна проблема, як скинути вагу. Отже почнемо з головного, як поправитися в домашніх умовах швидко.

Перш за все має бути калорійним харчування, це очевидно. Якщо рекомендована добова норма калорій для середньої комплекції жінки і середнього віку становить 1500-2000 ккал, то раціон худеньких з прискореним метаболізмом повинен містити 3000-4000 калорій. З незвички переварити таку кількість продуктів складно, тому для набору ваги найкраще організувати дробове харчування, яке передбачає перекус через 1,5-2 години після кожного з основних прийомів їжі. Далі необхідно трохи змінити режим харчування. Збільшити, як і при схудненні, кількість прийомів їжі до 6-7 через кожні 1,5 — 2 години. Обов’язковим має стати сніданок, причому гарячий, краще молочні каші, з додаванням вершкового масла, цукатів або сухофруктів. Увечері два вечері, перший як зазвичай в 18-19 годин і за 2 години до сну ще один білковий. У раціоні повинні бути білки, жири і вуглеводи, зразкове співвідношення білки — 25%, жири — 20%, вуглеводи — 55%. Жири обязатеьно, з їх допомогою відбувається правильне засвоєння білка — основа нашої м’язової маси. Важливо збільшити калорійність страв, особливо продукти з високим вмістом вуглеводів — вам в допомогу. Особливе місце повинно бути відведено швидким вуглеводів-солодощів, макаронних виробів, випічці. Молочні продукти: молоко, сметана, жирний сир — калорійна їжа, смачна і корисна, оскільки натуральний молочний жир визнаний корисним для організму. Збільште частку м’яса: індичку, курку, кролика, баранину. Однак, не варто перестаратися, надлишкові в організмі вуглеводи і жири погіршують роботу серця, печінки, сприяють розвитку діабету. Для забезпечення правильного обміну речовин важлива норма вживання до 2 — 2,5 літрів рідини. Звичайно ж, сюди входить вся вода, і укладена в продуктах теж. Не зациклюємося лише на воді, можна пити каву, чорний і зелений чай, кисломолочні продукти, особливо корисні соки овочеві і фруктові, як джерело структурованої води. Овочі є малокалорийными продуктами, але вони важливі для обміну речовин, тому овочеві салати заправляємо рослинною олією, краще оливковою, лляною, рапсовим — вони більш корисні. Фрукти і тут грають свою правильну роль. Їжте банани, виноград, абрикоси, персики і диню краще в першій половині дня і перед прийомом їжі, тобто перед сніданком і обідом або в проміжку між ними, щоб уникнути в кишечнику надлишкового бродіння. З цієї причини прийом фруктів у вечірній час мало слід уникати. У цьому списку особливу увагу відвела б бананам і фінікам, вони доступні нам цілий рік і справді сприяють підвищенню ваги.

Допомагають збільшити вагу правильно мед і продукти бджільництва: перга, квітковий пилок, маточне молочко благотворно діють на організм і підвищують вагу, якщо його зниження викликане нездужанням. З ранку,як прокинулися, відразу з’їжте 1-2 чайних ложок меду, він швидко всмоктується і запускає процес утворення інсуліну — що веде до підвищення апетиту. Горіхи будь — волоські, кедрові, фундук, фісташки збільшують вагу завдяки своїй калорійності і змісту масел, з додаванням меду та сухофруктів — ефект від їх вживання ще більш значущим. До прийому їжі, опівдні і ввечері випивайте склянку фруктового соку, в який доданий цукор або мед. Сік сам по собі калорійний, крім того, сприяє підняттю інсуліну, той в свою чергу прискорює процес перетворення вуглеводів в жири. Прагнучи поправитися не треба збільшувати обсяг споживаних страв, переїдати, все це може привести до перевантаження в роботі шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, і хоч і дасть відчутні результати в збільшенні ваги, але принесе інші проблеми в здоров’ї.

Якщо немає будь-яких захворювань, а причина низької ваги в особливому процесі засвоєння їжі та обміну речовин, то можна спробувати наступні народні рецепти.

Народні рецепти підвищення ваги продуктами.

Ця наведена нижче маса, спожита з гарячим молоком добре працює і дає з часом потрібний результат збільшення у вазі.

200 гр. нутряного топленого свинячого жиру( думаю, де таке знайдеш, може замінити його вершковим маслом, яке добре засвоюється і просто смачніше);

6 великих зелених яблук; 6 яєчних жовтків; ½ склянки цукру; 200 гр. шоколад.

Всю масу перемішати і намазувати на хліб. Є 4-5 разів на день, запиваючи гарячим молоком.

Рецепт гарантує збільшення ваги за тиждень на 1 кг!

А ось давно перевірений рецепт для тих, хто п’є пиво:

Якщо не любите пива, можна в аптеці купити пивні дріжджі в таблетках і приймати їх за наведеними розрахунковим даним, зазначеним у додатку.

Ще один смачний коктейль:

Цей коктейль ефективний при тимчасовій втраті ваги.

Коктейль «Молочний» для збільшення у вазі.

Рецепт збільшення ваги з бджолиною пергою (пилком)

Аналогічним стимулюючим властивостями збільшення ваги мають інші трави: конюшина, софора, кропива, кульбаба, Шабельник, деревій та інші. Можна пити відвар окремо з кожної трави, можна змішати все, що маємо і готувати відвар за наступним рецептом, запропонованим Геннадієм Малаховим :

Дріжджі протипоказані людям, що страждають хворобами нирок і подагрою.

Пам’ятайте, що надбавка у вазі більше 1 кг за тиждень не безпечна для організму . Оптимальною визнана надбавка в 500 грам.

Фізичні вправи, нарощування м’язів — шлях до збільшення ваги.

Набираючи вагу, треба пам’ятати, що і тут важлива фізична складова. Не забуваємо, щоб маса не відклалася в непотрібних місця, качаємо прес і тримаємо тіло в тонусі! І тоді жир, що надходить з їжі і утворюється з вуглеводів, не буде відкладатися жирові складки, а перетворюватися в красиві м’язи, роблячи тедо гнучким і струнким.

Тут важливо починати з малих навантажень, щоб заняття фізкультурою не обернулися ще більшою втратою ваги.

Часом зайва худоба є наслідком перенесених нервових напруг, стресів, або занадто активного емоційного ритму життя. Треба просто дати організму перепочити, забезпечити здоровий і правильний сон, трохи поніжити його і ваша вага повернеться до вас. Адже спокійне розмірене життя-запорука здоров’я і … хорошої ваги.

Ну, а у висновку хочу трохи заспокоїти всіх худих: якщо ви відчуваєте себе добре, у вас немає страшних медичних діагнозів, ви молоді і повні сил — радійте, що у вас малий вагу, адже це дасть вам шанс залишатися молодим і здоровим на довгі роки. Люди з меншою вагою живуть довше і якість їх життя набагато вище!

А тепер поради як правильно і ефективно набрати вагу:

Як набрати вагу.

Співавтором цієї статті є Claudia Carberry, RD. Клаудія Керберрі-дієтолог в медичному університеті Арканзасу. Отримала магістерський ступінь з дієтології в університеті Теннессі, Ноксвілл, в 2010 році.

Кількість джерел, використаних у цій статті: 16. Ви знайдете їх список внизу сторінки.

Коли все в цьому світі одержимі ідеєю схуднути, часом буває важко знайти інформацію про те, як же все-таки набрати вагу і при цьому не завдати шкоди здоров’ю. На щастя, цю науку не так вже й важко осягнути. Встановіть режим харчування і перегляньте свій раціон, щоб ви могли поступово збільшувати кількість споживаних калорій. Тренуйтеся, щоб наростити м’язову масу, а також не забувайте про перекуси до і після тренування. Якщо вам все одно нелегко набрати додаткові кілограми, що б ви не робили, проконсультуйтеся з лікарем або дієтологом — можливо, проблема криється в чомусь іншому.

Скільки можна додати у вазі за один день? Чи можна набирати вагу після одного дня обжерливості?

Навіть люди, які харчуються правильно, влаштовують собі дні обжерливості. Між іншим, практично в кожній країні є святкові дні, де ми можемо з’їсти більше — дні обжерливості.

Що відбувається в організмі після одноденного об’їдання?

Напевно ви думайте, скільки набрали кілограм після дня обжерливості, чи буде скачок у вазі і відкладуться зайві калорії в жирову тканину?

Людський організм має спеціальні механізми зберігання енергії, що виникли в ході еволюції. Найбільш ефективним з них є механізм зберігання енергії в жировій тканині за допомогою молекул, званих тригліцеридами, або найпростіших молекул жиру.

Худий дорослий може накопичувати близько 130 000 ккал енергії з жирової тканини у вигляді тригліцеридів. Однак у повної людини кількість жирових клітин і накопичення в них енергії може сягати навіть більше мільйона ккал.

«Людина не живе, щоб їсти, але він їсть, щоб жити» Сократ.

як набрати 1 кг за тиждень

В середньому звичайна людина витрачає на добу від 1600 до 2600 ккал. Якщо ми з’їмо за день 2200 ккал, то щоб спалити таку кількість калорій, потрібно сидіти на дієті цілий місяць.

Чим більше ви їсте, тим більше ви накопичуєте?

Так. Якщо в організм надходить більше калорій, ніж витрачається енергія, організм будь-що спробує зберегти ці калорії.

У разі худих людей одноденний надлишок калорій буде витрачений у вигляді тепла або збільшення термогенеза. Термогенний ефект може становити до 500 ккал в день.

Це також часткова відповідь на питання, чому у деяких людей виникають проблеми зі збільшенням ваги. Однак додаткова фізична активність ще більше посилить цей ефект. Ви знаєте людей, які не можуть сидіти на місці?

Варто знати, що вже під час одноденного надлишку калорій, особливо з їжею, що складається з великої кількості вуглеводів і жирів, підвищується резистентність до інсуліну. Це означає, що організм не може ефективно спалювати подану енергію.

Тому, щоб не втратити цінний ресурс, який є енергією, організм швидко зберігає його в м’язах спочатку у вигляді глікогену , а потім у печінці і жировій тканині у вигляді зазначених тригліцеридів.

Чим частіше такі дні, тим краще організм вчиться зберігати, а феномен резистентності до інсуліну збільшується.

Скільки можна додати у вазі за один день? Чи можна набирати вагу після одного дня обжерливості?

Після свята ви можете часто бачити збільшення ваги від одного до декількох кілограмів на другий день. Це не все щастя жирової тканини. Велика частина цієї ваги може бути акумульована в організмі . Що затримує воду в організмі?

сіль — впливає на накопичення води. Сольові молекули пов’язують воду і зберігають її в організмі протягом декількох днів, особливо в позаклітинному просторі клітковина-також затримує молекули води. Після їжі, багатої клітковиною, вона переробляється до 3 днів. Тому недільний обід покине тіло десь у середу простий цукор впливають на гормональний баланс, є ще одним фактором, що викликає разом з кулінарної сіллю збір води в організмі. У крайніх випадках цукор може викликати набряк , особливо рук, пальців і стоп алкоголь є четвертим фактором, що впливає на утримання води в організмі. Крім того, він несе велику дозу енергії. Це правда, що сам етанол має зневоднюються ефектом, однак організм, прагне збалансувати баланс води та електролітів, отримує воду з подвоєною силою, щоб компенсувати втрати, викликані споживанням алкоголю. Це може також призвести до набряку і збільшення маси тіла протягом наступних кількох днів.

Чи можна наїстися про запас ?

Тіло добре підготовлене для зберігання енергетичних запасів. Для цього воно використовує жирову тканину, печінку і м’язи. На жаль, неможливо наїстися про запас без почуття голоду , яке з’являється через деякий час .

Тіло, використовуючи накопичені резерви, одночасно відправить сигнали, що вказують на відсутність їжі, які читаються як відчуття голоду.

Перший гормон активується, коли шлунок порожній, і рівень цукру в крові нормалізується. Лептин, з іншого боку, вивільняється, коли задовольняються енергетичні потреби організму.

Так коли вставати з-за столу? Слухаючи потреби тіла, в якийсь момент тіло посилає сигнал, що їжі вже досить. Найкраще переривати трапезу перед цим сигналом, тобто вставати з-за столу, коли ви ще не об’їлися.

Тим не менш, ми легко ігноруємо таке повідомлення і їмо далі. Особливо, якщо є приємна атмосфера, люди, з якими ми сидимо, продовжуємо бенкет, вживаємо алкоголь. У таких випадках приказка «апетит росте з їжею» стає правильною.

Наслідки одноденного обжерливості можуть залишатися в організмі на тиждень. Тоді порушуються багато метаболічних шляхів. Однак одноразове обжерливість — це не так погано. Час від часу потрібно робити завантажувальні дні, особливо для хорошого психічного здоров’я.

Однак слід подбати про те, щоб такі свята не з’являлися занадто часто. Якщо це кілька разів, вам не слід турбуватися про це. Однак, якщо обжерливість регулярне, щомісяця або щотижня, і ви відчуваєте дискомфорт, зверніть на це пильну увагу, тому що може виникнути серйозна проблема.

Крім того, регулярне надмірне харчування також впливає на постійне погіршення настрою . Це може навіть призвести до розвитку депресії .

Тому, на свята, насолоджуйтеся їжею з друзями і сім’єю, без жалю. Таким чином, ви дбаєте про психічне здоров’я. Однак кожен день підтримуйте здорове харчування і фізичну активність. Завдяки цьому ви будете почувати себе добре, зберігаючи при цьому здоров’я!

Підписуйтесь на канал, ставте лайк і щодня читайте цікаву і корисну інформацію!

На скільки можна погладшати за один день, хто-небудь в курсі?

Перебрала кошмарно пр калорій і жирів, на мене напав жор і я з’їла шоколадку 100-грамову плитку, тарілку олів’є, 2 хачапурі, пачку пастили і 2 йогурту! Природно, завтра на кефір. Але мені цікаво саме, скільки реально жиру можна набрати за 1 день? Тобто якщо попередній тиждень я поводилася ідеально в плані харчування і скинула 1 кг, виходить, що я наїла все скинуте або як?

Експерти Woman.ru.

Дізнайся думку експерта з твоєї теми.

Волков Роман Леонідович.

Психолог, Психоаналітичний терапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Прокоф’єв Дмитро Євгенович.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Сокіл Лариса Іванівна.

Психолог, Гештальт-терапевт. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Нікуліна Марина.

Психолог. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Дяченко Олена Володимирівна.

Психолог, Гештальт-терапевт в навчанні. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Світлана Чернишова.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Чехова Марина Вікторівна.

Лукашевская Наталія.

Психолог, особистісний і сімейний. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Антакова Любов Миколаївна.

Психолог, Консультант. Спеціаліст з сайту b17.ru.

Кузьмін Іван Іванович.

Лікар-психотерапевт, Супервізор. Спеціаліст з сайту b17.ru.

наела, 100%. але можна звести до мінімуму збиток — або як Вікторія радить, або розтрусити жирок-Прогуляйтеся.

А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..)

Щоб набрати 1 кг жиру , саме жиру ,це треба перебрати свою добову норму на 9000 кал.

А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..)

Плюсуюсь до посту номер 4.

Белочк@ А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..) Ні не правда, дивлячись у кого У мене немає, інакше б вже в двері не пролазила.

Схожі теми.

У Новорічну ніч я набрала 4 кг Серйозно, крім жартів! Була 47 — стала 51. Перед цим близько місяця нелоїдала, дуже втомилася і багато нервувала. Ось і дала собі волю з їжею і спиртним. До теперішнього моменту я знову 48 кг і рву попу, як і до Нового року.

Не можна за ніч набрати 4 кг ЖИРУ! Може, це вода, рідина, яка скупчилася через алкоголь і солоного-пряного, але вже ніяк не жир. Не несіть нісенітниці. Автор, замість голосінь і теоретизороваий, терміново на вулицю і години півтори гуляти швидким кроком по району, майже нічого і не залишиться від сьогоднішньої «дієти».

0.5-1 кг наберете(це не тільки жир,але і вода),дурниця,зате смачно було,не все життя ж на дієтах сидіти.

Не можна за ніч набрати 4 кг ЖИРУ! Може, це вода, рідина, яка скупчилася через алкоголь і солоного-пряного, але вже ніяк не жир. Не несіть нісенітниці. Автор, замість голосінь і теоретизороваий, терміново на вулицю і години півтори гуляти швидким кроком по району, майже нічого і не залишиться від сьогоднішньої «дієти».

Це ж скільки потрібно голодувати, щоб потім так об’їдатися. З усього цього списку я б тільки 2 йогурту з’їла, решта все гидоту.

я б не набрала вагу від цього за день.

як набрати 1 кг за тиждень

1г жиру=9,3 ккал. Це реально треба Переїсти вище норми на 9000ккал))) я не уявляю, що можна з’їсти, щоб їх набрати стільки)) може літр олії соняшникової випити))))))

Шоколад можна навіть потрібно їсти, але не так багато,наприклад, можна купити шоколад ,але треба розтягнути його на тиждень,5 днів !

хах. нереально нереально заладили. Ви що люди ніколи траву никурили=) от те що онасьела можна ще додати торт морозиво колу посипати все чіпсами і ще чим небудь. АВТОР. Не переживай за цей кг і не читай дурні висновки про калорії і. тд.Не РЕАЛЬНО за ОДИН ДЕНЬ набрати 1 КГ. Так як твій організм просто фізично не зможе переробити стільки інергії в жир навіть якби ти валялася цілий день не встаючи у тебе БИЛБИ повільний обмін речовин і ти б зжерла свиню живцем. ЦЬОГО НЕ ВИПАДКОВО. Будь здорова =)

Підписуюся під 21.

ой, так смішно стало від 21 коммент))))))))))))))))))

ДБелочк@ А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..) Ні не правда, дивлячись у кого У мене немає, інакше б вже в двері не пролезалаНу значить манога думаєте..)))

Ні не правда, дивлячись у кого У мене немає, інакше б вже в двері не пролазила.

Ні не правда, дивлячись у кого У мене немає, інакше б вже в двері не пролазила.

А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..)

А до речі шоколадка відкладається відразу як її з’їж і в такому ж кількості..з’їли плитку відклалася плитка..коротше після шоколаду відразу треба починати рухатися..)

21 тему говориш)))))

щоб погладшати треба з’їсти 100кг морозива.

Автор. 2 пальця в рот і в туалет.

Набір ваги, це не обов’язково жир. Якщо ви сидите на дієті, їсте «по менше», то організму звідки то треба брати енергію. Швидке джерело це глікоген, що в м’язах. Тому через тиждень, ваша вага буде менше, але через згорілих м’язів. 1г глікогену тримає з собою 4 грами води. Після дієти (або при поверненні до нормального харчування), організм намагається відновити глікоген в м’язах. Тому, якщо перед новим роком ви голодували, то не дивно, що набрали кілька кг. найгірше,що при таких фашистських дієти, організм перебуває в стресі (він думає, що почалася війна чи голод) і тоді намагається відправити в жир як можна більше. Немає нічого дивного, що після жорстких дієт люди набирають ще більше. Організм пригальмовує обмін речовин і запасається жирком на «чорний день». 1кг жиру це 9000кк. Скільки потрібно пробігати за тиждень , щоб втратити 9000кк? це ж по 10 — 20 км в день (в залежності від ваги і віку, так і гормони звичайно ж). Щоб оцінювати свою вагу, стаєте на ваги, які можуть показати співвідношення жиру,м’язів і води в організмі. Ось за такими показниками треба стежити, щоб оцінювати товста я або худа.

підкажіть як потолстет.

підкажіть як потолстет.

Автор. 2 пальця в рот і в туалет.

О боже ти мій, мені б ваші проблеми . Я 3000к не можу набрати за день що б набрати вагу (м’язову масу), п’ю спеціальні гейнери МЕГА вуглеводні, а ви звичайним солодким хочете 9000 набрати, НЕ РЕАЛЬНО! А взагалі справа адже в переробці, люди робити так >> Треба менше їсти, а треба так >> треба часто є, але правильну їжу, тим що ви рідко їсте, навпаки, уповільнює метаболізм, а якщо часто дуже часто, кожну годину наприклад дрібними порціями та ще й чистий білок (без солі і масла). мені вас шкода через пару тижнів, так як розігнаний метаболізм в купе з відсутністю вуглеводів будь-якого перетворять в жертву конц-табору. Але бійтеся катаболізму!

А я з’їла безе кілька штук, два кіндера, суп і сушки, а потім на тренування піду і постараюся все спалити )))

всі дівчата, які написали про те, що вони жеруть шоколад/жирне і худнуть/не товстіють будуть горіти в Пеклі. Повинна ж бути якась справедливість в цьому світі :D.

всі дівчата, які написали про те, що вони жеруть шоколад/жирне і худнуть/не товстіють будуть горіти в Пеклі. Повинна ж бути якась справедливість в цьому світі :D.

Ванга всі дівчата, які написали про те, що вони жеруть шоколад/жирне і худнуть/не товстіють будуть горіти в Пеклі. Повинна ж бути якась справедливість в цьому світі 😀 Хахах! Всі ми будемо горіти в пеклі, а жирні ще й шкварчать:-))))

не можливо поправитися на кг за день, тому що навіть якщо ви з’їсте 20 100 г . шоколадок і вийдете на рубіж 10000 кк. організм просто не засвоїть стільки калорій і просто виведе більшу частину з’їденого природним шляхом, інша справа, що такою кількістю Ви перезавантажте печінку як наслідок ви наберете воду і напевно на ранок будете важити більше, за день — 2 нормального харчування вода піде, і все буде в нормі. я взагалі якщо захотілося чогось каллорійного , то влаштовую собі день обжерливості і їм все підряд, вага через день нормалізується назад, так що навіть не переживайте.

це ж треба жерти стільки.

З усіма згодна.

У всіх людей по-різному. Хто то набирає вагу, хто то ні. Я трималася на дієті не довго, бо мені складно відмовитися від смачної їжі. І до вечора так нажралася, що просто кошмар, кілограма 2 я точно наїла. І наступного ранку встаю на ваги моя вага такою ж як і була. Було коли трималася 67.9 після завзятості наступного ранку 68.0. Думала все 70 буде). Тому у всіх по різному, хто то набирає, хто то немає.

Я сподобалася га 10кг за тиждень я з’їла 5 гамбургерів 3 хот дога, 3литра коли і т. д Кароче джинси малі. Допоможіть як схуднути.

Скарга.

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст містить:

Скарга відправлена модератору.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

як набрати 1 кг за тиждень

Форум: здоров’я.

Нове за сьогодні.

Популярне за сьогодні.

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки за письмовою згодою адміністрації сайту.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулев Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулев Паблішинг»

Як поправитися на 5 кг за тиждень?

Як позбутися від непотрібних кілограмів?

Якщо ви вимовите слова про те, як поправитися на 5 кг за тиждень, будьте готові до здивованих поглядів. Адже проблема більшості людей, що сидять на дієті – позбутися від непотрібних кілограмів.

Причому, їм важко зрозуміти ваше бажання. А адже така мета ставиться іноді не тому, що дуже цього хочеться, а за необхідності, коли потрібно поліпшити здоров’я.

Адже нерідко цих п’яти кілограм, не вистачає, щоб отримати можливість і стати матір’ю або ж позбутися від будь-якої недуги.

Поправитися за тиждень на 5 кг? Реально!

Дамо кілька порад, які допоможуть домогтися вам заповітної мети:

Необхідно стимулювати апетит, скорегувавши денний раціон. Збільшуйте загальну калорійність їжі приблизно від 500 до 1000 калорій в день. Наприклад, якщо в добу жінці необхідно приблизно 2500 Ккал, то Вам рекомендуємо 3000-3500. Зазвичай це дозволяє набирати відразу 0,5-1 кг в тиждень.

Дефіцит ваги іноді є причиною проблем зі здоров’ям. Якщо дівчина має надто маленька вага, то можуть з’явитися проблеми, пов’язані з репродуктивною функцією. Ось чому при вирішенні набрати вагу варто сходити на обстеження перш, ніж почати їсти все підряд.

Дієта – це не тільки обмеження в кількості їжі. Це – правильно підібране харчування, яке не шкодить організму, приносить результат.Харчуємося часто і правильно.

Щоб апетит з’явився, випийте склянку соку.

Оскільки ви прагнете набрати вагу, доведеться навчитися стимулювати апетит. Для поліпшення апетиту перед їжею варто випити овочевий або фруктовий сік. Варто харчуватися частіше – не менше 5-6 разів на добу через приблизно однакові проміжки часу. Потрібно стежити, щоб не з’являлося відчуття голоду. В іншому випадку всі старання будуть марними. Коли зголоднієте, потрібно чимось перекусити, а не змушувати себе голодувати. Перекушування вітаються! Протягом дня Ви можете зробити 2-3 перекусу або більше. Добре підійдуть горіхи (мигдаль, арахіс, сухофрукти). А перед сном дозвольте собі і бутерброд з сиром, що додасть додатково 300 калорій. Після того, як ви прийняли їжу, не варто відразу мчати по своїх важливих і термінових справах, в цей час краще трохи відпочити: спокійно посидіти або навіть прилягти хвилин на 40, щоб організм зміг краще перетравлювати прийняту їжу.

Білки, вуглеводи, жири!

Поправитися допоможуть повільні вуглеводи.

Велика частина харчування повинна містити білки (м’ясо, риба, яйця). Особливо корисна курка, оскільки добре засвоюється, а білок курячого м’яса дозволяє м’язам досягти необхідного рельєфу. Щодня потрібно вживати сир – бажано з високим відсотком жиру. Регулярно потрібно пити молоко, жирний кефір, ряжанку. Не забувайте про жири. Салати можна заправляти соєвим, оливковою або соняшниковою олією. До того ж вітамін Е, що міститься в них, добре відбивається і на вашій зовнішності, крім усього іншого. Не дарма він носить назву «вітаміну краси». Також в раціоні необхідна їжа, багата вуглеводами. Можна сміливо їсти цукор, макарони, мед, білий хліб, картоплю, солодощі і те, від чого біжать ті, хто хоче схуднути. Дізнайтеся у своєї подруги, яка постійно худне, що вона намагається не вживати в їжу, і біжіть за цим в найближчий магазин. Раціон повинен бути збалансованим за вмістом в ньому потрібних вітамінів і мінеральних речовин. При необхідності починайте приймати вітамінні комплекси.

Кілька рецептів для збільшення ваги.

Заняття спортом допоможуть набрати м’язову масу.

як набрати 1 кг за тиждень

Можна приготувати собі білковий коктейль за наступним рецептом: 1 стакан вершків з’єднати з пачкою сиру, змішати це з 2-ма ложками варення і меду. Цей висококалорійний коктейль обов’язково допоможе набрати деяку вагу. Сміливо записуйтеся в спортивний зал, оскільки вага збільшується не тільки завдяки правильному харчуванню. За рахунок спорту відбувається набір потрібних кілограмів внаслідок збільшення м’язової маси. Однак не варто пускати все на самоплив: краще звернутися зі своєю проблемою до досвідченого тренера, який допоможе в підборі необхідного комплексу вправ.

Найголовніше, що необхідно пам’ятати протягом усього часу, – те, що процес набору ваги не повинен приносити шкоди здоров’ю.

Для цього слід правильно харчуватися, займатися спортом, і тоді можна з успіхом досягти поставленої мети.